Reklamy tolerujem len TU
SB môže kde chce
Táto stránka nieje schopná udržiavať sa na nohách preto keď niečo nepribudne tak to adminka dorobí.Inač vitajte! :) Táto stránka je zameraná na Laru Croft a Tomb Raider.Prajem veľa zábavy.Rhinestone

Co je to?

6. ledna 2010 v 10:23 |  Jenom Tomb Raider

Co je to tombraider?No vlastne je to hra která ma zmysel jen v jednom:Nalézt poklad.Opsem vám posledné 3 časti:Legend:Má to zmysel najít Lařinu matku ale nenájde ji tak je tu pokračovaní.Anniversary:Najít spusob jak se dostat k matce.Našla ho.Underworld:Najít matku no nepodaří se jej to lebo Natla chcela zničit svet a vlastne tým zistila že její matka je mrtvá.Bohužel smutný konec ale to se v slovu TOMBRAIDER označuje ako lovec pokladov.Nuž co už.


Lara Croft:známa ako archeologička pracovala na vikopávkach no neskôr objavila čudný artefakt tak sa pokúsila zisťit s kadial pochádaza.A takto sa začalo jej pátrane až se dostala k její matce .Dokázalo sa že artefakt nemá pôvod a jeji matca je mrtvá a tak se možno přiblíži ješte o nejakéTombRaider známe jako hry.Jsou populárne po celím světe ale dosus jen jedna hra byla originál.Originál hry jsou 8 lebo tak si ty hry testovali.Lara Croft je milovník artefaktu a takhle se její výprava začala.Je to velmi dlhé výprava takže vám ji tady nenapísem.


Jeji výbava:Světlo,pistole,(nekdy harpuna,brokovnice,puška atd.) hák,batoh a v nem zdraví,granáty.Oblečení:triko,nohavice,kratasy,neoprén,bunda triko s dluhym rukavem.


Postava:svalnaté vicvičené telo,hnedé oči hnedé vlasi veliké pery.:-)

Jeji dum:Je velky.Sklada sa z telocvične plavárne tajnich chôdb její izba knihovna pracovná vstupná hala dvur.

Aké zvířata Lara nenávidí?:agresivní pumy tigry chobotnice žraloky plazy psy lidí ktore jí na ni pošlu.Nenávidi hlavne vojáky který chci získat její artefakty.

By Rhinestone
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama